CCleaner Professional Plus

CCleaner Professional Plus

134,07 zł brutto (109.00 netto)
Brutto
1 dzień roboczy
Ilość : 3 stanowiska
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

CCleaner Professional Plus

CCleaner służy do optymalizacji i czyszczenia systemu operacyjnego, usuwania niepotrzebnych plików, poprawy wydajności, usuwania śladów internetowych i zapewnienia większej prywatności użytkownikom komputerów.

Wersja Plus posiada dodatkowo:
  • Odzyskiwanie plików (zawiera narzędzie Recuva, dzięki któremu nie musisz się już martwić o utratę plików)
  • Zajrzyj do wnętrza swojego komputera (zawiera narzędzie Speccy, które identyfikuje problemy i znajduje zgodne podzespoły nowszego typu)
  • CCleaner na Android Pro (najwyższej klasy aplikacja do oczyszczania urządzeń z systemem Android (oddzielny plik do pobrania)
  • CCleaner na Mac Pro (zoptymalizuj działanie starych i przyspiesz działanie nowych komputerów Mac (oddzielny plik do pobrania)

Pozostałe funkcje programu:

Optymalizator wydajności

Przyspiesz komputer nawet o 34% i zwiększ żywotność baterii o 30% dzięki funkcji Optymalizator wydajności

Driver Updater

Narzędzie Driver Updater dostępne w programie CCleaner poprawia grafikę, dźwięk i łączność internetową komputera oraz zapobiega błędom oprogramowania, problemom ze sprzętem i awariom.

Kontrola kondycji komputera PC

Nowa funkcja Kontrola kondycji programu CCleaner analizuje komputer PC i rekomenduje szybkie naprawy. Następnie automatycznie go dostraja i aktualizuje, dzięki czemu system uruchamia się i działa szybciej oraz jest bardziej bezpieczny.

Aktualizuj wszystkie programy za jednym kliknięciem

Nieaktualne programy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Stare programy mogą zawierać luki w zabezpieczeniach, które przestępcy szybko wykrywają i którymi chętnie się między sobą dzielą. CCleaner automatycznie aktualizuje oprogramowanie i zamyka przestępcom furtki, jeszcze zanim je znajdą.

Wielokrotnie nagradzana optymalizacja komputera

CCleaner to narzędzie, któremu ufają miliony użytkowników i którego możliwości zostały docenione przez specjalistów. Nie bez powodu to najchętniej wykorzystywane narzędzie do optymalizacji na świecie! Dzięki łatwej w użyciu funkcji czyszczenia za jednym kliknięciem nawet początkujący użytkownicy mogą zoptymalizować swój komputer w zaledwie kilka sekund. Poza tym program oferuje także bardziej złożone funkcje dla użytkowników zaawansowanych.

Szybszy komputer

Twój komputer działa wolno? Z biegiem czasu na komputerze gromadzą się nieużywane pliki, ustawienia, aplikacje pochłaniające dużo zasobów i nieaktualne sterowniki, które go spowalniają. CCleaner usuwa te pliki, tymczasowo zatrzymuje aplikacje, kiedy ich nie używasz, i aktualizuje sterowniki, dzięki czemu komputer działa szybciej.

Bezpieczniejsze przeglądanie

Reklamodawcy i strony internetowe śledzą Twoje zachowanie w Internecie przy użyciu plików cookie, które pozostają na komputerze. CCleaner czyści historię wyszukiwania przeglądarki i usuwa pliki cookie, dzięki czemu przeglądasz Internet prywatnie i anonimowo.

Mniej błędów i awarii

Z biegiem czasu w rejestrze może się pojawić sporo błędów i uszkodzonych ustawień, które mogą powodować awarie. Nieaktualne sterowniki mogą być przyczyną podobnych problemów. Opatentowana funkcja czyszczenia rejestru programu CCleaner pozwala je usunąć i zwiększyć stabilność komputera, a program Driver Updater pomaga aktualizować przestarzałe sterowniki powodujące problemy.

Szybsze uruchamianie

Wiele programów jest niezauważalnie włączanych w tle podczas uruchamiania komputera. Program CCleaner pomaga wyłączyć niepotrzebne programy, dzięki czemu komputer uruchamia się szybciej.

Wymagania techniczne

CCleaner nie wymaga super komputerów i działa na wielu wersjach systemów.

  • Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, (wersja: 32-bit lub 64-bit), Windows Server 2008 R2 (lub nowszy), Windows NT4, ME, 98 (zalecana wersja 2.) oraz Windows 2000 (zalecana wersja 3.).
  • Android (od wersji 4.0.3)
  • macOS (od wersji 10.6). Wersja: 64-bit

Opis

System operacyjny
Android
Windows
macOS
Przeznaczenie
Dla domu
Optymalizacja i czyszczenie
TAK

2 innych produktów w tej samej kategorii: