WithSecure Elements

WithSecure Elements

Brutto
1 dzień roboczy
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!
Produkt dostępny na telefon / e-mail
Wypełnij formularz zapytania ofertowego lub skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę!

Zobacz broszurę o produkcie

Szczegóły techniczne

Inteligentne i wydajne cyberbezpieczeństwo.

Zapewnij sobie łatwiejszą obsługę cyberzabezpieczeń i dostosuj firmę do zmieniających się zagrożeń oraz potrzeb biznesowych. Połączyliśmy instynktowne, modułowe funkcje bezpieczeństwa z elastycznymi opcjami subskrypcji i usługami wsparcia ze strony ekspertów.

Powstrzymuj zagrożenia – od ransomware po ataki ukierunkowane – z pomocą jednej platformy.

WithSecure™ Elements to ujednolicona, bazująca na chmurze platforma cyberbezpieczeństwa, zaprojektowana w celu ograniczenia ryzyka, zmniejszenia stopnia skomplikowania mechanizmów ochronnych oraz zwiększenia ich wydajności.

Podnieś poziom bezpieczeństwa, zaczynając od urządzeń końcowych, a kończąc na aplikacjach chmurowych. Uzbrój swoją firmę przeciwko każdemu rodzajowi cyberzagrożenia – od ataków ukierunkowanych po nieznany jeszcze złośliwy kod ransomware.

WithSecure™ Elements łączy w sobie zaawansowane funkcje ochrony predykcyjnej, prewencyjnej i responsywnej – wszystkie zarządzane i monitorowane za pośrednictwem jednego centrum bezpieczeństwa. Modułowa struktura rozwiązania i elastyczne modele cenowe dają Ci swobodę rozwoju. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy Twoja firma zawsze będzie silniejsza – nigdy nie pozostaniesz bez wsparcia.

Co zyskujesz

Zapomnij o podatnościach

Cyberprzestępcom wystarczy jedno błędnie konfigurowane urządzenie w środowisku IT lub e-mail z dołączony kodem ransomware, aby wkraść się do Twojego systemu. Nie rób z siebie łatwego celu. Ogranicz obszar ataku dzięki pełnej ochronie prewencyjnej, obejmującej zarządzanie podatnościami w sieci, ochronę urządzeń końcowych i aplikacji chmurowych oraz zautomatyzowane zarządzanie aktualizacjami.

Nie szukaj igły w stogu siana

Precyzyjne wykrywanie daje jasny obraz sytuacji w przypadku ataku, co eliminuje potrzebę żmudnej analizy przez pracowników, którzy mogą być zmęczeni ciągłym weryfikowaniem powiadomień. Dzięki wysoce zaawansowanej sztucznej inteligencji oraz naukowej analizie danych, można skupić się wyłącznie na realnych zagrożeniach.

Reaguj na zagrożenia we właściwy sposób, we właściwym czasie

Dzięki naszemu kompleksowemu zestawowi narzędzi do reagowania zagwarantujesz firmie odporność i powstrzymasz incydenty, gdy tylko zostaną wykryte. Masz możliwość odpłatnej konsultacji i wsparcia ze strony wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Można też skorzystać ze zautomatyzowanego reagowania, dzięki czemu pozbędziesz się wątpliwości czy incydent stanowi realne zagrożenie.

Niezrównana widzialność i świadomość sytuacyjna

Uzyskaj wgląd w urządzenia końcowe, aplikacje chmurowe i systemy IT w całym przedsiębiorstwie. Zobacz pełny obraz stanu cyberbezpieczeństwa swojej firmy i obserwuj zmiany w czasie rzeczywistym. Analizuj szczegółowe informacje i krytyczne zależności, mając pewność, że są dokładne.

Elastyczne, modułowe i dostosowane

Dostosuj paletę rozwiązań ochronnych do swoich potrzeb, wybierając potrzebne moduły. Zapewnione przez nas elastyczne opcje subskrypcji obejmują zarówno licencje roczne, jak i plany bez zobowiązań, bazujące na rzeczywistym korzystaniu z danej funkcji w ciągu ostatniego miesiąca. Można też z łatwością zintegrować pochodzące z WithSecure™ Elements dane dotyczące bezpieczeństwa z preferowanymi systemami firm trzecich.

Jako nasz klient nie pozostaniesz bez wsparcia

Można zarządzać platformą we własnym zakresie lub skorzystać z usługi zarządzania bezpieczeństwem świadczonej przez naszych certyfikowanych partnerów MSP, których całodobowo wspierają nasi eksperci.

Opis

System operacyjny
Win. Server
Windows