• -5%
G Data Antivirus Mac

G Data Antivirus Mac

184,62 zł brutto (150.10 netto) -
cena katalogowa: 194,34 zł
Brutto
: G Data
1 dzień roboczy
Ilość : 1 stanowisko
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

Skaner antywirusowy

Oprogramowanie zabezpieczające dla komputerów Mac wykrywa i usuwa z systemu wszystkie rodzaje złośliwego oprogramowania, takie jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące, trojany, keyloggery i adware. Wszystko w czasie rzeczywistym.

Ochrona przed phishingiem

Blokuje fałszywe i niebezpieczne witryny internetowe mające na celu przechwytywanie wrażliwych danych osobowych, takich jak dane dotyczące logowania i karty kredytowej.

Kwarantanna

Program antywirusowy dla komputerów Mac izoluje zainfekowane lub podejrzane pliki w zablokowanym obszarze. Pliki nie mogą być już otwierane i nie powodują uszkodzeń.

Ochrona przed szkodnikami Mac i Windows

Program nie tylko wykrywa wirusy na sytemy Mac, ale także szkodniki systemów Windows. Zapobiega to nieumyślnemu przekazywaniu zainfekowanych plików rodzinie, znajomym lub współpracownikom.

Bezpieczne pliki

W razie potrzeby program Antivirus for Mac może skanować nośniki wymienne lub pojedyncze pliki w poszukiwaniu szkodliwych składników.

Automatyczne aktualizacje

Aktualizacje produktów i informacje o nowych szkodnikach pobierane są automatycznie.

Opis

System operacyjny
macOS
Przeznaczenie
Dla domu
Dla domu i mikrofirm
Ochrona bankowości
TAK
Antyspam
TAK
Antyphishing
TAK
Ochrona przed ransomware
TAK

16 innych produktów w tej samej kategorii: