AVG Internet Security Business Edition

200,82 zł brutto (163.27 netto)
Brutto
: AVG
1 dzień roboczy
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 29,91 zł 149,57 zł
>20 Zadzwoń!
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

AVG Internet Security Business Edition

AVG Internet Security Business Edition jest rozbudowanym programem antywirusowym przeznaczonym dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki wyjątkowemu pakietowi funkcji zapewnia pełne bezpieczeństwo całej sieci firmowych urządzeń, a także dba o prywatność i poufne dane.

Filarem ochrony jest skaner antywirusowy, działający w oparciu o bazę danych wirusów oraz sztuczną inteligencję, która potrafi rozpoznać podejrzane zachowania programów i zablokować je. Monitoruje również to co trafia na serwery poczty oraz do skrzynek użytkowników, przeciwdziałając próbom wyłudzeń i blokując ukryte działania hakerów.

AVG Internet Security Business Edition chroni także firmowe sieci Wi-Fi, serwery, środowisko Microsoft i Sharepoint oraz przeglądarki. Zapewnia bezpieczeństwo poufnym informacjom, strzeże tajemnic handlowych i powstrzymuje próby włamania się na dysk lub serwery. Gwarantuje wysoki poziom ochrony przed każdym rodzajem zagrożenia online. Można nim zarządzać z pomocą zdalnej konsoli, kontrolując cyberbezpieczeństwo firmy z jednego miejsca.

AVG Internet Security Business Edition to efekt ponad 20 lat pracy specjalistów od bezpieczeństwa internetowego. Stworzyli oni produkt, który jest jednocześnie skuteczny i wydajny, co potwierdzają opinie 2 milionów użytkowników oprogramowania AVG na świecie.

Lista funkcji:

 • Ochrona serwerów pocztowych - eliminuje zawirusowane wiadomości i spam zanim trafią na serwer i do skrzynki odbiorczej użytkowników

 • Anty-phishig - funkcja chroniąca przed próbami wyłudzenia haseł do logowania i danych dostępowych do kont bankowych.

 • Ochrona serwerów - zabezpieczenie serwerów firmowych przed włamaniem i kradzieżą poufnych informacji, zapewniające bezpieczeństwo wrażliwych danych.

 • Darmowa pomoc techniczna - możliwość skonsultowania się z ekspertem AVG i uzyskania pomocy podczas instalacji, konfiguracji lub użytkowania programu

 • Konsola administracyjna do zarządzania programem - ułatwia zdalne sprawdzenie czy wszystkie komputery firmowe są bezpieczne i szybką reakcję, gdy na którymś z nich pojawi się wirus.

 • Skaner antywirusowy - narzędzie do sprawdzania czy komputer nie jest narażony na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem lub czy takie oprogramowanie nie jest ukryte w plikach na dysku. Pozwala ochronić się przed wirusami.

 • Aktualizacje oprogramowania - prosty sposób na posiadanie najnowszych wersji zainstalowanych programów. Antywirus sam automatycznie je pobiera i instaluje, likwidując w ten sposób luki, przez które hakerzy mogą się dostać do komputera.

 • Ochrona przed wieloma rodzajami zagrożeń - gwarancja zabezpieczenia komputera przed różnego rodzaju złośliwym kodem, w tym również przed oprogramowaniem wymuszającym okup - ransomware.

 • Stały monitoring - pozwala wychwycić nawet nieznane dotychczas zagrożenia i przygotować na nie szczepionkę, tak by nie zainfekowały większej ilości komputerów.

 • Sztuczna inteligencja - wykorzystywana do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony komputera. Antywirus uczy się zachowań wirusów i blokuje je, gdy jakiś program próbuje działać w ten sposób.

 • Ochrona Internetu - dodatkowe zabezpieczenie użytkownika podczas przeglądania sieci. Pomaga uchronić się przed fałszywymi stronami, linkami prowadzącymi do zainfekowanych witryn i przypadkowym pobraniem wirusa.

 • Ochrona poczty - narzędzie do bezpiecznego przeglądania maili. Nawet jeżeli jakaś wiadomość lub załącznik są zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, antywirus je usunie, chroniąc użytkownika przed konsekwencjami.

 • Ochrona prywatności - zwiększony poziom ochrony prywatności, pozwalający na dodatkowe zaszyfrowanie ważnych plików i poufnych informacji tak, by nikt nie mógł się do nich dostać.

 • Automatyczne aktualizacje - praca na zawsze aktualnej bazie danych wirusów i najnowszej wersji programu, będące gwarancją najlepszej ochrony.

 • Zapora ogniowa - strażnik komputera, który uniemożliwia hakerom dostanie się na dysk.

 • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.

Opis

System operacyjny
MS Exchange Server
SharePoint Server
Win. Server
Windows
Ochrona haseł
TAK
Przeznaczenie
Dla biznesu
Konsola administracyjna
w chmurze
Antyspam
TAK
Antyphishing
TAK
Firewall
TAK
Ochrona przed ransomware
TAK
Monitor zachowań
TAK
Ochrona poczty
TAK
Sandbox
TAK
Niszczarka plików
TAK

8 innych produktów w tej samej kategorii: