AVG PC TuneUp

120,53 zł brutto (97.99 netto)
Brutto
: AVG
1 dzień roboczy
Ilość : 1 stanowisko
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

AVG TuneUp

AVG TuneUp jest programem do użytku domowego oraz firmowego, którego zadaniem jest przyspieszenie komputera i oczyszczenie go ze zbędnych plików. Zapewnia on użytkownikowi błyskawiczne ładowanie się programów oraz uruchamianie systemu, a także więcej miejsca na dysku.

AVG TuneUp to narzędzie, które pomaga utrzymać komputer w dobrej kondycji. Przez cały czas użytkowania na dysku gromadzą się zbędne i uszkodzone pliki, które spowalniają jego działanie. Im starszy sprzęt, tym gorsze osiągi. AVG TuneUp pomaga poprawić je za pomocą jednego kliknięcia.

Program sam wyszukuje śmieci na dysku i je usuwa. Dodatkowo sprawdza czy ten sam plik nie jest gdzieś zapisany podwójnie (bo taki też jest niepotrzebny). A dzięki specjalnemu trybowi ekonomicznemu dba o baterię i przedłuża czas pracy między jednym a drugim podłączeniem się do gniazdka.

Oprócz tego AVG TuneUp troszczy się o dobrą kondycję komputera przeprowadzając regularną konserwację, automatycznie aktualizując programy i reguły czyszczenia oraz wygaszając aplikacje, które nie są chwilowo potrzebne. To zapewnia więcej zasobów do bieżącej pracy, przez co komputer działa szybciej. Uporządkowanie informacji systemowych ułatwia zaś uruchamianie Windowsa.

TuneUp jest efektem wielu testów i symulacji, wykonywanych od lat w laboratoriach AVG. Dzięki pracy ekspertów, ich doświadczeniu i zaangażowaniu powstał produkt, który szybko zdobył serca użytkowników na całym świecie. Z programów tej firmy korzysta już 2 miliony internautów!

Lista funkcji:

  • Automatyczna aktualizacja programów - prosty sposób na posiadanie najnowszych wersji zainstalowanych programów. Są automatycznie pobierane i instalowane, co likwiduje luki, przez które hakerzy mogą się dostać do komputera.

  • Konserwacja systemu - metoda utrzymania komputera w dobrej kondycji przez cały czas. Program regularnie monitoruje czy wszystko ok i na bieżąco robi porządki, dzięki czemu system cały czas działa tak szybko i wydajnie, jak to tylko możliwe.

  • Porządki na dysku - program porządkuje informacje zapisywane na dysku, co zapewnia szybszy i łatwiejszy dostęp do nich gdy są potrzebne.

  • Aktualizacja algorytmu - automatyczne sprawdzanie i aktualizowanie zasad czyszczenia, dzięki czemu użytkownik zawsze korzysta z najnowszej, najlepszej wersji.

  • Startup manager - narzędzie służące do szybszego ładowania systemu. Dzięki uporządkowaniu rejestru nie trzeba długo czekać na uruchomienie się systemu Windows.

  • Oszczędzanie baterii - specjalny tryb, który wydłuża czas pracy na baterii. Dzięki wyłączeniu niepotrzebnych aplikacji i procesów nie pochłaniają one ani energii, ani zasobów.

  • Czyszczenie dysku - najlepsza metoda na zwiększenie ilości wolnego miejsca na dysku i pozbycie się tego wszystkiego co już niepotrzebne.

  • Optymalna wydajność - monitorowanie procesów, nadawanie im priorytetów i przyznawanie zasobów, dzięki czemu to co najważniejsze w danej chwili może działać bez ograniczeń. Zapewnia płynną i niezakłóconą pracę programów.

  • Usypianie programów - narzędzie do automatycznego wyłączania tych wszystkich programów, które aktualnie nie są używane, ale nadal działają w tle i zabierają pamięć. Zapewnia więcej zasobów dla tego co najważniejsze.

  • Wykrywacz podwójnych plików - sposób na pozbycie się plików, które są zapisane wielokrotnie na dysku, w różnych lokalizacjach. PC TuneUp znajduje je i usuwa, zostawiając tylko jedną kopię, a użytkownik może się cieszyć większą ilością wolnego miejsca na dysku.

8 innych produktów w tej samej kategorii: