F-Secure VPN

F-Secure VPN

146,37 zł brutto (119.00 netto)
Brutto
: FCFFBR1N001E1
1 dzień roboczy
Ilość : 1 urządzenie
Okres : Rok
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

Prywatność w Internecie gdziekolwiek jesteś

Każdy z nas zostawia po sobie cyfrowy ślad. Jednak dzięki nielimitowanej usłudze VPN oprogramowania F‑Secure możesz wybrać, kto go zobaczy. Od prywatności online dzieli Cię tylko kliknięcie.

 

Bezpieczne, prywatne przeglądanie

Ciesz się odkrywaniem Internetu z zachowaniem prywatności. Opracowana w celu zapewnienia wysokiego poziomu zabezpieczeń aplikacja F‑Secure VPN (wirtualnej sieci prywatnej) korzysta z naszego ponad 30-letniego doświadczenia w zakresie cyberbezpieczeństwa, zapewniając ochronę każdemu z Twoich urządzeń

 

Możliwość ukrycia adresu IP

Aplikacja F‑Secure VPN szyfruje połączenia i ukrywa Twój prawdziwy adres IP w odwiedzanych witrynach. Funkcja Tracking Protection zapobiega śledzeniu aktywności przez reklamodawców i zarabianiu przez nich pieniędzy kosztem Twojej prywatności.

 

Prywatność w publicznych sieciach Wi‑Fi

Automatyczna funkcja Wi‑Fi Protection zapewnia bezpieczeństwo danych, chroniąc je przed hakerami i innymi ciekawskimi, kiedy korzystasz z publicznej sieci Wi‑Fi. Moduł Protection Statistics pozwala stwierdzić, jak dużo danych ochroniła aplikacja F‑Secure VPN. Statystyki obejmują między innymi liczbę prób śledzenia i zablokowanych witryn.

 

Możliwość zmiany lokalizacji adresu IP

Wybierz swoją wirtualną lokalizację z ponad 20 krajów, aby nie martwić się geograficznymi ograniczeniami i zapewnić sobie dodatkową warstwę prywatności. Ciesz się szybkim, niezawodnym połączeniem aplikacji F‑Secure VPN zarówno w domu, jak i podróży.

 

Usługa VPN, której możesz zaufać

Firma F‑Secure od ponad 30 lat broni cyfrowych praw swoich klientów. Jest ona zarejestrowana w Finlandii, dzięki czemu możesz korzystać z mechanizmów ochrony danych i praw konsumenta obowiązujących w Unii Europejskiej. Nie tworzymy dzienników ruchu ani nie sprzedajemy i nie ujawniamy dotyczących go informacji.

WindowsIcon.webp Windows macOSIcon.webp MacOS AndroidIcon.webp Android iOSIcon.webp iOS

: FCFFBR1N001E1

Opis

System operacyjny
Android
Windows
iOS
macOS
VPN
TAK

4 innych produktów w tej samej kategorii: