Avast Premium Security

169,73 zł brutto (137.99 netto)
Brutto
: Avast
1 dzień roboczy
Ilość : 1 PC
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

Avast Premium Security

Avast Premium Security jest programem antywirusowym, który w kompleksowy sposób chroni wszystkie urządzenia użytkownika i jego bliskich: smartfony, laptopy, komputery i tablety. Jest przeznaczony dla użytkowników indywidualnych.

Zaletą antywirusa Avast Premium Security jest to, że w ramach jednej licencji można go zainstalować jednocześnie na 10 urządzeniach. To program, który działa w systemie Windows, iOS oraz Android, dzięki czemu jest naprawdę uniwersalny. Licencja na pojedyncze stanowisko chroni wyłącznie jeden komputer z systemem Windows lub macOS (w zależności od wybranej wersji).

Premium Security zapewnia pełną ochronę przed atakami hakerskimi, próbami wyłudzenia haseł i kradzieży prywatnych materiałów. Zabezpiecza pocztę, Internet i sieć Wi-Fi przed włamaniem, pilnuje dysku i kamery by nie zostały użyte wbrew woli użytkownika. Dba o poufne pliki, przeciwdziałając przypadkowemu wyciekowi danych, a także jest łatwy w nawigacji. To wyjątkowe narzędzie z możliwością wykorzystania na wielu rodzajach sprzętu.

Najważniejsze funkcje Avast Premium Security:

 • Skanowanie antywirusowe - daje możliwość stałego kontrolowania czy złośliwy plik lub załącznik nie został pobrany bez wiedzy użytkownika i nie próbuje się aktywować.
 • Ochrona przed ransomware - zabezpiecza dysk przed wprowadzaniem zmian przez programy szyfrujące, chroniąc użytkownika przed utratą danych.
 • Ochrona kamery - pilnuje kiedy, jak i przez kogo jest używana kamera, by uniknąć sytuacji, gdy użytkownik jest podglądany przez hakera.
 • Automatyczne aktualizacje - na bieżąco pobiera i instaluje najnowsze bazy wirusów by jeszcze skuteczniej chronić przed dopiero co odkrytymi zagrożeniami.
 • Środowisko testowe - wydzielona część systemu, gdzie można bez szkody dla komputera otwierać podejrzane pliki.
 • Tryb cichy - funkcja pozwalająca korzystać z antywirusa w sposób, który nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności, np. w oglądaniu filmów czy graniu.
 • Tryb pasywny - sposób pracy Avast, który umożliwia uruchomienie innego programu antywirusowego jednocześnie. Daje możliwość korzystania tylko z części funkcji bez konfliktu z drugim antywirusem.
 • Monitorowanie Wi-Fi - sprawdzanie czy sieć jest dobrze zabezpieczona i czy nie ma w niej luk, które mogłyby zostać wykorzystane do ataku.
 • Intuicyjny panel sterowania - zaawansowana konsola do zarządzania programem, przedstawiająca jego funkcje, zaplanowane zadania, stan ochrony i raporty ze skanowania.
 • Ochrona poczty przed zagrożeniami - sprawdzanie wiadomości, załączników i linków przed pobraniem na dysk i natychmiastowa blokada gdy coś jest nie tak. Dodatkowo również pełna kontrola nad spamem dzięki efektywnemu filtrowi niechcianych wiadomości.
 • Ochrona przeglądarki i monitoring stron - wstępne sprawdzanie witryn oraz ostrzeganie, gdy są one zainfekowane lub fałszywe.
 • Bezpieczna bankowość i transakcje online - dodatkowe zabezpieczenie wszystkich płatności wykonywanych w sieci, by uniknąć kradzieży haseł do banku lub numeru karty kredytowej.
 • Firewall - udoskonalone narzędzie do blokowania wstępu na dysk osobom nieuprawnionych.
 • Niszczarka danych - ostateczny sposób na pozbycie się plików, które nie powinny trafić w cudze ręce.

Opis

System operacyjny
Android
Windows
iOS
macOS
Przeznaczenie
Dla domu
Dla domu i mikrofirm
Ochrona bankowości
TAK
Ochrona kamery
TAK
Ochrona WiFi
TAK
Antyphishing
TAK
Firewall
TAK
Ochrona przed ransomware
TAK
Sandbox
TAK
Niszczarka plików
TAK

8 innych produktów w tej samej kategorii: