Avast SecureLine VPN

208,99 zł brutto (169.91 netto)
Brutto do 2 dni roboczych
: Avast
1 dzień roboczy
Ilość : 10 urządzeń
Okres : Rok
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

Avast Secureline VPN

Avast Secureline VPN jest narzędziem przeznaczonym dla użytkowników domowych oraz małych firm. To prosty w obsłudze program dbający o bezpieczeństwo i prywatność internautów. Pozwala uniknąć śledzenia w sieci i zbierania poufnych danych przez osoby trzecie.

Do najważniejszych funkcji Avast Secureline VPN należy możliwość ukrywania tego, co użytkownik robi w Internecie. Dzięki oprogramowaniu Avast reklamodawcy, szef, dostawcy sieci (i inni) nie mogą śledzić jego aktywności ani zlokalizować skąd łączy się z Internetem. Secureline VPN ułatwia również korzystanie z sieci bez cenzury oraz blokad regionalnych.

Avast Secureline VPN doskonale sprawdza się jako dodatkowa ochrona przed hakerami, zwiększając bezpieczeństwo online. Chroni każde połączenie, bez względu na to czy korzysta się z sieci domowej, czy z publicznego hot-spota. Przesyłane dane są dodatkowo szyfrowane, dzięki czemu nikt nie może ich przechwycić i wykorzystać.

Narzędzia Avast są sprawdzonym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa i prywatności w sieci. Nie bez przyczyny ufa im prawie dwa miliony użytkowników komputerów na świecie! Licencja jest na aż 10 stanowisk w tym komputery oraz urządzenia mobilne.

Lista funkcji:

  • Szyfrowanie połączenia - pozwala na dodatkowe zabezpieczenie wszystkich danych przesyłanych z komputera i otrzymywanych z sieci.
  • Wybór IP - umożliwia logowanie się do sieci z dowolnego miejsca na świecie, co pomaga uniknąć cenzury i ograniczeń regionalnych nakładanych przez różne państwa oraz firmy.
  • Ukrywanie tożsamości - uniemożliwia śledzenie co użytkownik robi w Internecie i zbieranie danych przez osoby trzecie.
  • 100% poufności - zapewnia nieskrępowane korzystanie z Internetu, z gwarancją, że nikt nie dowie się co interesuje użytkownika, bo Avast nie zbiera tego typu danych. Nie może ich więc odsprzedać lub udostępnić dalej.
  • Większe bezpieczeństwo korzystania z hot-spotów - ułatwia zabezpieczenie połączenia przed hakerami podczas logowania się w ogólnodostępnych sieciach publicznych.
  • Kreator instalacji - automatyczna instalacja programu, nie wymagająca od użytkownika zaawansowanej wiedzy.
  • Intuicyjny interfejs - przejrzysty i łatwy w obsłudze sposób zarządzania programem i korzystania z jego funkcji.
  • Lekkość działania - uruchomienie programu nie obciąża dodatkowo komputera i nie spowalnia go.

Opis

System operacyjny
Android
Windows
iOS
macOS
VPN
TAK
Przeznaczenie
Dla domu
Dla domu i mikrofirm
Ochrona bankowości
TAK
Ochrona WiFi
TAK

8 innych produktów w tej samej kategorii: