Avast Cleanup Premium

113,15 zł brutto (91.99 netto)
Brutto
: Avast
1 dzień roboczy
Ilość : 1 PC
Okres : Rok
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

Avast Cleanup Premium

Avast Cleanup Premium jest rozwiązaniem dla użytkowników domowych, którzy chcą przyspieszyć działanie komputera. Jednym kliknięciem można zrobić „generalne porządki”, zyskać więcej miejsca na dysku i zoptymalizować pracę programów oraz systemu.

Jedna licencja pozwala przyśpieszyć jednocześnie 10 urządzeń (Windows, macOS, iOS, Android).

Avast Cleanup Premium usypia nieużywane programy oraz wyłącza niepotrzebne aplikacje, które uruchamiają się w tle w trakcie startu systemu. Komputer ma więcej pamięci do dyspozycji i szybciej ładuje potrzebne dane. Jednocześnie Cleanup Premium monitoruje pliki tymczasowe i informacje instalacyjne. Gdy nie są już potrzebne, usuwa je, dzięki czemu użytkownik zyskuje więcej przestrzeni na swoje dane.

System uruchamia się szybciej dzięki funkcji optymalizacji rejestru - czyli wszystkich danych, które są potrzebne do załadowania Windowsa. Użytkownicy chwalą Avast Cleanup Premium również za ułatwienie korzystania z przeglądarek. Jednym kliknięciem można się pozbyć niepotrzebnych pasków narzędzi i wtyczek, a strony ładują się szybciej.

Właśnie dlatego Avast Cleanup Premium zyskał taką popularność na całym świecie! Korzysta z niego wiele firm oraz użytkownicy domowi, którzy nie lubią czekać w nieskończoność na załadowanie się systemu i nie chcą mieć śmietnika na dysku.

Lista funkcji:

 • Usypianie nieużywanych aplikacji - pozwala na zatrzymanie niepotrzebnych programów, dzięki czemu nie zużywają one zasobów komputera i działa on płynniej.
 • Pełny skan pod kątem optymalizacji - jedno kliknięcie wystarcza by sprawdzić 6 najważniejszych obszarów, które mogą wymagać „posprzątania”.
 • Czyszczenie rejestru - usuwanie uszkodzonych, zbędnych lub niedziałających wpisów w rejestrze Windows, dzięki czemu system ładuje się szybciej, a ilość jego awarii znacznie się zmniejsza.
 • Usuwanie nieaktywnych skrótów - prosty sposób na pozbycie się skrótów które nigdzie nie prowadzą, bo docelowe pliki lub programy zostały już usunięte.
 • Czyszczenie dysku - oczyszcza dysk ze zbędnych danych ponad 200 różnych aplikacji, zapewniając więcej miejsca na pliki użytkownika.
 • Czyszczenie przeglądarki - prosty sposób na pozbycie się wszystkich niepotrzebnych pasków narzędzi, wtyczek, dodatków i plików cookie.
 • Usuwanie bloatware - lokalizowanie i kasowanie niepotrzebnych, zainstalowanych fabrycznie wersji próbnych programów, pasków narzędzi oraz reklam firm.
 • Optymalizacja komputera - stałe monitorowanie komputera pod kątem wydajności i dbanie o jego dobrą kondycję.
 • Niskie wymagania systemowe - praca z różnymi wersjami systemu Windows, również na starszych i mniej wydajnych komputerach.
 • Intuicyjny panel sterowania - przejrzysty i łatwy w obsłudze sposób zarządzania programem i korzystania z jego funkcji.
 • Kreator instalacji - automatyczna instalacja programu, nie wymagająca od użytkownika zaawansowanej wiedzy.
 • Do wykorzystania na urządzeniach z systemem Android niezbędny jest dostęp do sklepu Google Play

Opis

System operacyjny
Android
Windows
macOS
Przeznaczenie
Dla domu
Dla domu i mikrofirm
Optymalizacja i czyszczenie
TAK

8 innych produktów w tej samej kategorii: