AVG Secure VPN

208,99 zł brutto (169.91 netto)
Brutto
: AVG
1 dzień roboczy
Ilość : 10 urządzeń
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

AVG Secure VPN

AVG Secure VPN jest jednym z najprostszych sposobów na zapewnienie sobie prywatności, anonimowości i bezpieczeństwa online. To rozwiązanie przeznaczone dla firm oraz dla osób indywidualnych, korzystające z najlepszych standardów szyfrowania treści (AES-256 bit).

Jedna licencja pozwala zabezpieczyć aż do 10 urządzeń jednocześnie.

AVG Secure VPN zapewnia ochronę danych w Internecie. Dzięki dodatkowemu kodowaniu wysyłanych pakietów pozwala ukryć poufne informacje przed osobami postronnymi. Jest to szczególnie istotne przy korzystaniu z sieci publicznych, niezaufanych połączeń i hot - spotów (np. w czasie podróży).

AVG Secure VPN zapewnia również nieograniczony dostęp do wszystkich treści w sieci. Pomaga uniknąć cenzurowania stron (np. przez rządy państw), gwarantuje dostęp do swoich zasobów, również z innych krajów i lokalizacji innych niż rodzima. Wystarczy wybrać odpowiednie IP, by móc korzystać bez problemów ze wszystkich informacji online, łącznie z tymi, które są blokowane w wybranych miejscach na świecie. Do dyspozycji jest ponad 30 różnych adresów.

AVG Secure VPN jest zaawansowanym narzędziem uniemożliwiającym śledzenie użytkownika w sieci. To doskonałe rozwiązanie dla firm, gdzie poufne i tajne dane mogą zadecydować o przewadze konkurencyjnej lub wygranym kontrakcie.

Produktom AVG można zaufać. Są używane przez ponad 2 miliony osób na świecie, zbierają doskonałe opinie w niezależnych testach, a stałe aktualizowanie i nowe wersje sprawiają, że są w stanie sprostać wciąż zmieniającym się cyber-zagrożeniom.

Lista funkcji:

  • Szyfrowanie połączenia - zapewnia bezpieczeństwo i ochronę tożsamości w sieci, dzięki uniemożliwieniu osobom trzecim śledzenia użytkownika i zbierania o nim informacji.
  • Wybór adresu IP - daje możliwość korzystania ze wszystkich serwisów, łączenie z tymi które zostały ocenzurowane przez państwa lub są dostępne tylko dla osób z wybranych krajów.
  • Bezpieczne sieci publiczne - chroni przed włamaniem do komputera w publicznych sieciach Wi-Fi, szyfrując przesyłane dane.
  • Uniwersalny - pracuje na wszystkich rodzajach smartfonów, tabletów i komputerów, można korzystać z niego jednocześnie na dwóch urządzeniach.
  • Szybkie tryby połączenia - umożliwia bezpieczne i anonimowe podłączenie się do sieci z pomocą jednego kliknięcia.
  • Pomoc techniczna - program ma zapewnioną pomoc techniczną i wsparcie po polsku.
  • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.
  • Intuicyjna obsługa - przejrzysty i zrozumiały panel sterowania, który pozwala zaplanować zadania i zarządzać funkcjami programu.

Opis

System operacyjny
Android
Windows
macOS
VPN
TAK
Przeznaczenie
Dla domu i mikrofirm

8 innych produktów w tej samej kategorii: