AVG AntiVirus Business Edition

165,58 zł brutto (134.62 netto)
Brutto
: AVG
1 dzień roboczy
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 24,66 zł 123,31 zł
>20 Zadzwoń!
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

AVG AntiVirus Business Edition

AVG AntiVirus Business Edition jest rozwiązaniem przeznaczony dla firm, którym zależy na ochronie poufnych danych i zabezpieczeniu się przed atakami hakerskimi. Chroni nie tylko komputery pracowników, ale również firmowe serwery i Wi-Fi.

AVG AntiVirus Business Edition działa w oparciu o bardzo skuteczny sposób wykrywania zagrożeń na wielu płaszczyznach. Skaner sprawdza system i pliki w poszukiwaniu ukrytych wirusów. Jego dodatkowe funkcje, takie jak znajdywanie zagrożeń w sieci Wi-Fi, na platformach Microsoft i Sharepoint oraz na serwerach, pomagają zapewnić pełne bezpieczeństwo firmowym komputerom i danym.

AVG AntiVirus Business Edition gwarantuje również bezpieczne korzystanie z poczty i przeglądarki, blokując spam, podejrzane załączniki i fałszywe strony. Dużym ułatwieniem dla firm jest konsola administracyjna, umożliwiająca zdalne zarządzanie wszystkimi punktami ochrony. Oznacza to, że bezpieczeństwo każdego komputera w firmie można nadzorować z jednego miejsca, szybko reagując w razie zagrożenia. W przypadku jakichkolwiek problemów, do dyspozycji przedsiębiorców jest też telefoniczna, bezpłatna pomoc techniczna po polsku.

Oprogramowanie AVG z powodzeniem chroni wiele firm na świecie. Szacuje się, że już 2 miliony urządzeń są pod jego ochroną! To najlepsza rekomendacja, świadcząca o jakości i skuteczności programów z tym logo!

Lista funkcji:

 • Darmowa pomoc techniczna - możliwość skonsultowania się z ekspertem AVG i uzyskania pomocy podczas instalacji, konfiguracji lub użytkowania programu

 • Ochrona serwerów - zabezpieczenie serwerów firmowych przed włamaniem i kradzieżą poufnych informacji, zapewniające bezpieczeństwo wrażliwych danych.

 • Konsola administracyjna do zarządzania programem - ułatwia zdalne sprawdzenie czy wszystkie komputery firmowe są bezpieczne i szybką reakcję, gdy na którymś z nich pojawi się wirus.

 • Skaner antywirusowy - narzędzie do sprawdzania czy komputer nie jest narażony na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem lub czy takie oprogramowanie nie jest ukryte w plikach na dysku. Pozwala ochronić się przed wirusami.

 • Aktualizacje oprogramowania - prosty sposób na posiadanie najnowszych wersji zainstalowanych programów. Antywirus sam automatycznie je pobiera i instaluje, likwidując w ten sposób luki, przez które hakerzy mogą się dostać do komputera.

 • Ochrona przed wieloma rodzajami zagrożeń - gwarancja zabezpieczenia komputera przed różnego rodzaju złośliwym kodem, w tym również przed oprogramowaniem wymuszającym okup - ransomware.

 • Stały monitoring - pozwala wychwycić nawet nieznane dotychczas zagrożenia i przygotować na nie szczepionkę, tak by nie zainfekowały większej ilości komputerów.

 • Sztuczna inteligencja - wykorzystywana do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony komputera. Antywirus uczy się zachowań wirusów i blokuje je, gdy jakiś program próbuje działać w ten sposób.

 • Ochrona Internetu - dodatkowe zabezpieczenie użytkownika podczas przeglądania sieci. Pomaga uchronić się przed fałszywymi stronami, linkami prowadzącymi do zainfekowanych witryn i przypadkowym pobraniem wirusa.

 • Ochrona poczty - narzędzie do bezpiecznego przeglądania maili. Nawet jeżeli jakaś wiadomość lub załącznik są zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, antywirus je usunie, chroniąc użytkownika przed konsekwencjami.

 • Ochrona prywatności - zwiększony poziom ochrony prywatności, pozwalający na dodatkowe zaszyfrowanie ważnych plików i poufnych informacji tak, by nikt nie mógł się do nich dostać.

 • Automatyczne aktualizacje - praca na zawsze aktualnej bazie danych wirusów i najnowszej wersji programu, będące gwarancją najlepszej ochrony.

 • Zapora ogniowa - strażnik komputera, który uniemożliwia hakerom dostanie się na dysk.

 • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.

Opis

System operacyjny
Win. Server
Windows
Ochrona haseł
TAK
Przeznaczenie
Dla biznesu
Konsola administracyjna
w chmurze
Antyspam
TAK
Antyphishing
TAK
Firewall
TAK
Ochrona przed ransomware
TAK
Monitor zachowań
TAK
Ochrona poczty
TAK
Sandbox
TAK
Niszczarka plików
TAK

8 innych produktów w tej samej kategorii: