AVG File Server Business Edition

66,42 zł brutto (54.00 netto)
Brutto
: AVG
1 dzień roboczy
Okres : Rok
Rodzaj wydania : ESD (elektroniczne)

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 10,76 zł 53,81 zł
>20 Zadzwoń!
Uwaga! Przy zapotrzebowaniu powyżej 20 licencji zachęcamy do wypełnienia Formularza zapytania ofertowego - przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną!

AVG File Server Business Edition

AVG File Server Business Edition jest oprogramowaniem antywirusowym dedykowanym małym i średnim firmom. Jego zaletą jest zaawansowana ochrona prywatnych danych oraz stałe dbanie o pełne bezpieczeństwo firmowych urządzeń.

AVG File Server Business Edition to podstawowa ochrona firmowych zasobów przed wirusami i atakiem hakerskim. Zabezpiecza nie tylko komputery, ale również serwery oraz platformy Sharepoint i Microsoft przed wszystkimi rodzajami złośliwych aplikacji. Automatycznie się aktualizuje i cały czas działa w tle, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy na komputerze.

Przedsiębiorcy doceniają AVG File Server Business Edition za prostotę obsługi, instalacji i łatwość zarzadzania ochroną, nawet na wielu komputerach. Ten program wyposażono w wygodną konsolę administratora, która ułatwia zdalny nadzór nad wszystkimi stanowiskami z zainstalowanym antywirusem. W razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc techniczną AVG, bo File Server Business Edition ma darmowe wsparcie ekspertów (w pakiecie z programem).

Produkty AVG to 20 lat badań i testów w laboratoriach AVG, dzięki którym oferowany produkt jest wyjątkowy: doskonały jakościowo i skuteczny w ochronie. Cieszy się uznaniem internautów na całym świecie i regularnie plasuje się w czołówce w niezależnych rankingach oprogramowania antywirusowego.

Lista funkcji:

  • Darmowa pomoc techniczna - możliwość skonsultowania się z ekspertem AVG i uzyskania pomocy podczas instalacji, konfiguracji lub użytkowania programu

  • Ochrona serwerów - zabezpieczenie serwerów firmowych przed włamaniem i kradzieżą poufnych informacji, zapewniające bezpieczeństwo wrażliwych danych.

  • Konsola administracyjna do zarządzania programem - ułatwia zdalne sprawdzenie czy wszystkie komputery firmowe są bezpieczne i szybką reakcję, gdy na którymś z nich pojawi się wirus.

  • Skaner antywirusowy - narzędzie do sprawdzania czy komputer nie jest narażony na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem lub czy takie oprogramowanie nie jest ukryte w plikach na dysku. Pozwala ochronić się przed wirusami.

  • Aktualizacje oprogramowania - prosty sposób na posiadanie najnowszych wersji zainstalowanych programów. Antywirus sam automatycznie je pobiera i instaluje, likwidując w ten sposób luki, przez które hakerzy mogą się dostać do komputera.

  • Stały monitoring - pozwala wychwycić nawet nieznane dotychczas zagrożenia i przygotować na nie szczepionkę, tak by nie zainfekowały większej ilości komputerów.

  • Sztuczna inteligencja - wykorzystywana do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony komputera. Antywirus uczy się zachowań wirusów i blokuje je, gdy jakiś program próbuje działać w ten sposób.

  • Automatyczne aktualizacje - praca na zawsze aktualnej bazie danych wirusów i najnowszej wersji programu, będące gwarancją najlepszej ochrony.

  • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.

Opis

System operacyjny
Win. Server
Win. Small Bus. Server
Przeznaczenie
Dla biznesu

8 innych produktów w tej samej kategorii: